Graham Packaging Company
Garrett Daum, Project Engineer
Carlos Cardona, Calidad y Medio Ambiente
Shawn Rudis, Extruder Operator
Deborah Manapeli, Plant Controller
William Carter, Administrative Manager (Plant Controller)
Marc Wienke, Production Technician
Marlon Sheard, Production Supervisor
ALFRED FAIRLEY, QA Techncian
Christopher Beith, Process Molding Technician III- Shift Lead
Chris Murray, Operations Manager
Ralph Hutchinson, Lead Maintenance Mechanic
Latasha Murray, Forklift Operator
Kelly Sibley, Sales Inspector
Derek Gombash, Maintenance Buyer/Assistant
Dean Honig, Director of Manufacturing
Alan Ciampi, Production Shift Supervisor
Carolyn Fahringer, Financial Accountant I
Akeisha Lewis, Caregiver
Andrea Taylor, Human Resources
Erin Cleary, Assistant quality manager
Elmer Nordyke, Decorator Tech
Bradley Matthews, Shipping and Receiving Clerk
Vincent Villarreal, Blow Mold Specialist
Jerry Burdette, Plant Controller
John Faulkner, Health & Safety Program Specialist
Rhonda McGrail, Parts Clerk
CARLOS PATTON, Forklift Operator - Warehousing
Brandon Morgan, Quality Manager
LAURIE WEST, Accounting Clerk
Timothy Czajkowski, Maintenance Mechanic
Kevin Donsbach, DPI Photopass Photography
Gene Manganti, SAP Project Manager
Paul Bailie, Sales Executive
Robert Jones, Maintenance
Yvette Stephens, Line worker, operator,forktruck driver
Joel Spangler, Windows Server Administrator
Armando Contreras, Qa technician Lead
edward fielder, Maintenance Manager
Thomas Yellig, Buyer
Christy Meehan, Trade Compliance Coordinator and Admin
Stephen Carter, Regional HR Manager
Kevin Izworski, Lead maintenance mechanic
Carlos Valdez, Plant Manager
Jason Phoenix, Production Manager
Mark Pursel, Sales Producer & Representative
Amber Dellinger, Technical Administrative Assistant
Keirra Black, Independent Consultant
Jon Lapp, Maintenance Tech / Shift Lead
Carolina Torres Leite, Internship
Justin Scott, Operations Manager
James Bristow, Sr. Product Development Engineer
Michael Monahan, Quality Assurance Supervisor / Production Supervisor / Operator
Jesus Mendoza, Production Manager
Lisa Saupp, Business Analyst
Michael Ramczyk, Shipping Supervisor / Assistant Plant Scheduler ( Salaried )
Marco Sanford, Forklift Operator
Robert Elizzar, Forklift Operator - Warehouse
Ryan Shetterly, New Product Development Engineering Intern
Steven Rempala, Manager Supply Chain/Supply Planner
Justin Shirley, QA Analyst/Quality Engineer
Cathy Ruocco, Project Planner
ANN COURTNEY, Plant Controller
Barbara Seddon, Tax Intern
Daniel Jameson, Quality Manager
Ted Lyon, Lumber/Building Materials Department Manager
Raymond Skortz, Plant Accountant
Jeremy Gunn, Sidel operator
Rick Young, Network Manager
Chris Seitz, Project Manager
Kerri Gipe, Buyer
Emily MCEVOY, Assistant Controller
John Aitken, Quality Manager
Carl Rizzuti, Plant Manager
Michael Boyles, Machinist Mate 2nd Class
Sandra Aulbach, Grants and Scholarships Administrator
Ivana Vakula Nikolic, Quality Supervisor
karen eggett, Administrative Assistant
Michelle Moodie, Consultant, Presidet
David Fleischman, Production Manager
Andrew Loba, Plant Manager
Do more with your network.

One of your friends might be the connection you need to the job you want.